ÇAYELİ MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU'NDA SEVGİ DİLİ GÖNÜLLÜ TOPLANTISI VE ÖDÜL TÖRENİ

 28 Şubat 2020 Cuma Günü saat 13:30'da her gün bir başka okul ve ortamda devam etmekte olan Sevgi Dili Projesi ile ilgili güzel ve anlamlı bir toplantının Güzel okulumuz Çayeli Merkez Atatürk Ortaokulunda gerçekleşti. Sevgi Dili Gönüllülerinin birlik ve beraberlik ruhu doğrultusunda, sabır ve sevgi dolu bekleyişlerimiz içinde saygı ile karşıladığımız Sayın Dr. Ali ÖNER  tarafından geçen yıl sigara bıraktıran sevgili  öğrencilerimizin ödülleri kendilerine takdim edildi. Program sunuculuğu Türkçe Öğretmenimiz Merve BİLGİN tarafından yürütülen törenimizde bu yıl görevli Sevgi Dili Gönüllülerimize  değerli Okul Müdürümüz Taner ACAR ile Müdür Yardımcımız Kemal BAYRAMÇAVUŞ başta olmak üzere Sevgi Dili Gönüllü Öğretmenimiz Özel Eğitim Öğretmeni Erhan NURALOĞLU ve  ayrıca değerli öğretmenlerimiz  ve değerli velimizin katılımıyla kimlik kartları ile Sevgi Dili Defterleri teslim edildi. Program akışı içinde değerli Dr. Ali ÖNER tarafından Sevgi Dili Projesinin anlam ve önemine uygun kısa ve öz konuşmalarının yanında Sayın Valimiz Kemal ÇEBER ile Rize Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK’IN mesajlarının törende Sevgi Dili Gönüllü Öğrencilerimiz tarafından okunması sağlanmıştır.
'Sevgi Dili' Projesi; çığ gibi, gökteki yıldızlar gibi, damlaya damlaya göl olur gibi olmazsa olmaz düşüncesi içinde
SEVGİ,
SAYGI,
SABIR,
SEBAT,
SORUMLULUK...✍
Varsa daha iyi değil çok çok güzel ve anlamlı sonuçlar işte bu böyle olur dedirtecek şekilde damlaya damlaya göl olmaya başlamıştır.
Güzel ilimiz Rize'den Güzel Yurdumuz Türkiye'ye Sevgi Dili Projesi'nin,  ışık hızında yayılması dileğiyle tüm Sevgi Dili Gönüllülerine sonsuz teşekkürler…


Erhan NURALOĞLU
Sevgi Dili Gönüllüsü
Özel Eğitim Öğretmeni
Çayeli Merkez Atatürk Ortaokulu 

Web Tasarım
Yazıcı Tamiri